Start
  bip

Konkurs Tischnerowski

2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007

Dokumenty szkolne

PRZETARGI
Wykaz podręczników

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

Logowanie

Znaczna część serwisu dostępna jest tylko dla zalogowanych użytkowników.
Nabór elektroniczny 2009: Krok po kroku cz.2 PDF Drukuj
Wpisał: Arkadiusz Gawełek   
29.01.2009.
Spis treści
OFERTA KLAS
Krok po kroku cz.1
Krok po kroku cz.2
Harmonogram
Zarządzenie Kuratora
Regulamin
Przydatne adresy
DRZWI OTWARTE
Do pobrania

Nabór elektroniczny - krok po kroku
Wersja dla kandydatów nieobjętych systemem

 

Poniższe informacje są przeznaczone dla kandydatów spoza 16 powiatów województwa łódzkiego biorących udział w naborze elektronicznym. Jeśli jesteś kandydatem z gimnazjum należącego do systemu zajrzyj tu .

 

Krok Co zrobić? Kiedy? Uwagi 
 1Załóż konto na stronie internetowej  www.lodzkie.edu.com.pl.
Zapamiętaj swój login (identyfikator) i hasło.
od 1 kwietnia 2009Jeśli masz problemy z dostępem do Internetu - zapraszamy 22 kwietnia 2009 r. o godz. 14:00 do naszej szkoły (Łódź, al. Piłsudskiego 159 ). Będziesz mógł skorzystać bezpłatnie z pracowni komputerowej pod okiem administratora naboru.
 2Przejrzyj ofertę szkół. Wybierz oddziały, do których chcesz kandydować. Wydrukuj podanie, daj do podpisu rodzicom (opiekunom prawnym) i zanieś je do szkoły, w której jest oddział wybrany przez Ciebie jako pierwszy. Będzie to Twoja szkoła pierwszego wyboru.do 30 kwietnia 2009, do godziny 15:00

Najpierw wybierz jedną, dwie lub trzy szkoły ponadgimnazjalne (UWAGA! Jeśli wybrałeś również szkołę w swojej miejscowości, to w systemie możesz wybrać maksymalnie dwie szkoły!). W tym przypadku kolejność nie ma znaczenia. Następnie wybierz dowolną  liczbę  oddziałów (spośród wybranych szkół) w dokładnie takiej kolejności jakie masz preferencje. Im więcej klas wskażesz - tym  minimalizujesz ryzyko nieprzyjęcia do żadnej szkoły.

Jeżeli wśród wybranych oddziałów są klasy, do których wymagane są badania lekarskie (technika, zawodówki) musisz je wykonać i dołączyć do podania.

 3Możesz zmienić preferencje oddziałów. Jeśli je zmienisz, musisz także złożyć nowe podanie w szkole pierwszego wyboru (jak w kroku 2).od 15 czerwca do 17 czerwca do godz. 15:00Pod koniec roku szkolnego będziesz znać swoje oceny oraz wyniki egzaminu gimnazjalnego. Jeśli uznasz, że zwiększa/zmniejsza to Twoje szanse na przyjęcie do wymarzonych oddziałów - możesz to zmienić teraz.
 4Po otrzymaniu świadectwa ze szkoły zaloguj się ponownie do systemu
i przepisz do odpowiedniego formularza oceny, wyniki egzaminu gimnazjalnego oraz informacje o innych osiągnięciach. Zanieś kopie świadectw oraz zaświadczeń o wynikach egzaminu gimnazjalnego do szkoły pierwszego wyboru.
od 19 do 23 czerwca 2009, do godziny 12:00Pamiętaj! Musisz zanieść tyle kopii dokumentów, ile szkół wybrałeś w systemie tzn. jeśli wybrałeś trzy szkoły to dostarczasz trzy kopie świadectwa i egzaminu gimnazjalnego).
Kopie dokumentów muszą być potwierdzone przez gimnazjum, w którym się uczysz.

 5Szkoły ponadgimnazjalne publikują wyniki zakwalifikowanych do przyjęcia.26 czerwca godz. 15:00
 
 6Aby potwierdzić wolę podjęcia nauki w szkole, do której zostałeś zakwalifikowany, dostarcz do tej szkoły oryginał świadectwa ukończenia gimnazjum i oryginał zaświadczenia o wynikach egzaminu.do 30 czerwca 2009, do godziny 12:00Jeżeli nie potwierdzisz woli nauki w szkole, do której zostałeś zakwalifikowany - zostaniesz skreślony z listy, a na Twoje miejsce zostanie przyjęta inna osoba.

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 Zmieniony ( 04.04.2009. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2021 XXIII Liceum Ogólnokształcące im. ks. prof. Józefa Tischnera w Łodzi (©2005-2007 Marszal ©2005-2007 Macieqqq ©Arkadiusz Gawełek)
unikalnych wizyt na stronie:
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.

Template BlueBusiness by luka@kujawa.biz