Start arrow Aktualności arrow Grypa

RODZICE UCZNIÓW

XXIII Liceum Ogólnokształcącego

im. ks. prof. Józefa Tischnera w Łodzi

Dyrektor  XXIII Liceum Ogólnokształcącego  im. ks. prof. Józefa Tischnera  w Łodzi zwraca się do Państwa z uprzejmą prośbą o nieposyłanie dziecka do szkoły, w przypadku stwierdzenia u niego jakiegokolwiek objawu chorobowego wskazującego na możliwość przeziębienia lub grypy. Pragnę zaznaczyć, że działanie to ma wyłącznie charakter profilaktyczny i jest najlepszym sposobem uniknięcia ewentualnych powikłań związanych z infekcjami grypopodobnymi.

Jednocześnie pragnę poinformować, ze zgodnie z zaleceniem Głównego Inspektora Sanitarnego w przypadku stwierdzenia objawów grypowych u dziecka będziemy powiadamiać Państwa telefonicznie o konieczności jego odebrania ze szkoły.