Start arrow 2010

07.09.2009.
IV Ogólnopolski Konkurs Tischnerowski
Myśli wyszukane

Uczniowie zakwalifikowani do finału IV Ogólnopolskiego Konkursu Filozoficzno – Oratorskiego
„Na ścieżkach życia – Tischnerowskie drogowskazy”

Szanowni Państwo!

Informujemy, że Komisja Konkursowa dokonała oceny nadesłanych na Konkurs prac i wyłoniła 8 uczniów, którzy zaprezentują swe wypowiedzi 19 listopada 2010 r. w gmachu XXIII Liceum Ogólnokształcącego im. ks. prof. Józefa Tischnera w Łodzi podczas uroczystego finału konkursowych zmagań. Są to:

Olga Smok z  Publicznego Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. ks. prof. Józefa Tischnera w Chrzanowie
Paweł Kak z Zespołu Szkół Salezjańskich im. św. Jana Bosko w Oświęcimiu
Edyta Jasiewicz z Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. ks. prof. Józefa Tischnera w Woli
Mateusz Wojtas z Zespołu Szkół nr 3 im. ks. prof. Józefa Tischnera w Wadowicach
Angelika Szewczyczak z II Liceum Ogólnokształcącego im. Gabriela Narutowicza w Łodzi
Magdalena Derdończyk z  XXV Liceum Ogólnokształcącego im. S. Żeromskiego w Łodzi
Mateusz Piasecki z XXVI Liceum Ogólnokształcącego  im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Łodzi
Natalia Bogdan Przedstawiciel Gospodarzy

Serdecznie gratulujemy finalistom! Przypominamy, że wszystkie zgłoszone prace zostaną opublikowane w opracowaniu pokonkursowym. Zapraszamy wszystkich biorących udział w Konkursie  uczniów do uczestnictwa w spotkaniu z wciąż żywą myślą ks. prof. Józefa Tischnera 19.11.2010 r. i dopingowania finalistów.

Aktualizacja 20 IX 2010 r.

Konkurs zakończony - zobacz relację

Zmieniony ( 22.11.2010. )