Start arrow Aktualności arrow Podziękowania
  bip

Konkurs Tischnerowski

2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007

Dokumenty szkolne

PRZETARGI
Wykaz podręczników

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

Logowanie

Znaczna część serwisu dostępna jest tylko dla zalogowanych użytkowników.
Podziękowania PDF Drukuj
Wpisał: Jolanta Swiryd   
15.10.2010.

Szanowni Państwo, Drodzy Przyjaciele, Kochani Uczniowie

 

    Z ogromną przyjemnością przeczytałam wszystkie 334 kartki. Dziękuję za misie (szczególnie bliskie memu sercu) wilczka, świnkę i zajączki, za kwiatki i gwiazdki, za życzenia, gratulacje i słowa wsparcia. Dziękuję, że cieszycie się ze mną.  To najpiękniejsza chwila w moim  zawodowym życiu. Chyba powinnam napisać … w życiu. To Wy jesteście moim wsparciem, z Wami mogę osiągać nowe cele. Codziennie (może nie zdajecie sobie z tego sprawy) wyzwalacie we mnie pokłady energii, które sprawiają, że podejmuję nowe wyzwania. Każde słowo, każda, nawet krótka wymiana zdań, nawet gest, może być początkiem nowego, ciekawego zadania.
 
Powiedziałam, że jesteście dla mnie jak powietrze i tak jak bez niego nie można żyć, tak ja nie umiem żyć bez szkoły, bez uczniów, bez kolegów i koleżanek.
 
Dziękuję za niesamowity dzień. Już wiem, że razem możemy zmieniać  szkołę. Dziękuję Wam za wszystko dobro jakiego doznałam.  
                      Jolanta Swiryd

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2020 XXIII Liceum Ogólnokształcące im. ks. prof. Józefa Tischnera w Łodzi (©2005-2007 Marszal ©2005-2007 Macieqqq ©Arkadiusz Gawełek)
unikalnych wizyt na stronie:
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.

Template BlueBusiness by luka@kujawa.biz