Start arrow Aktualności arrow Podziękowania

Wpisał: Jolanta Swiryd
15.10.2010.

Szanowni Państwo, Drodzy Przyjaciele, Kochani Uczniowie

Z ogromną przyjemnością przeczytałam wszystkie 334 kartki. Dziękuję za misie (szczególnie bliskie memu sercu) wilczka, świnkę i zajączki, za kwiatki i gwiazdki, za życzenia, gratulacje i słowa wsparcia. Dziękuję, że cieszycie się ze mną.  To najpiękniejsza chwila w moim  zawodowym życiu. Chyba powinnam napisać … w życiu. To Wy jesteście moim wsparciem, z Wami mogę osiągać nowe cele. Codziennie (może nie zdajecie sobie z tego sprawy) wyzwalacie we mnie pokłady energii, które sprawiają, że podejmuję nowe wyzwania. Każde słowo, każda, nawet krótka wymiana zdań, nawet gest, może być początkiem nowego, ciekawego zadania.

Powiedziałam, że jesteście dla mnie jak powietrze i tak jak bez niego nie można żyć, tak ja nie umiem żyć bez szkoły, bez uczniów, bez kolegów i koleżanek.

Dziękuję za niesamowity dzień. Już wiem, że razem możemy zmieniać  szkołę. Dziękuję Wam za wszystko dobro jakiego doznałam.
                      Jolanta Swiryd