Start arrow Aktualności arrow Twórczy Nauczyciel

Twórczy Nauczyciel PDF Drukuj
Wpisał: Arkadiusz Gawełek
22.11.2010.
9 listopada został rozstrzygnięty Ogólnopolski Konkurs na "Twórczego Nauczyciela" organizowany przez Akademię Humanistyczno - Ekonomiczną w Łodzi. Konkurs ten trwał od kwietnia br. Składał sie on z kilku etapów.
  • I etap - uczniowie anonimowo zgłaszali tych nauczycieli ze swojej szkoły, którzy wg nich zasługiwali na tytuł twórczego nauczyciela
  • II etap - zgłoszeni nauczyciele zostali powiadomieni o wytypowaniu ich przez uczniów i musieli do końca czerwca wysłać materiały dokumentujące ich pracę z uczniami
  • III etap - Jury złożone z przedstawicieli AHE oraz WODNu wytypowali 10 laureatów.
W konkursie wzięło udział 65 nauczycieli z całej Polski i wśród 10 laureatów znalazła się nauczycielka z naszej szkoły - Renata Leźnicka (gratulujemy!). Trzeba podkreślić, że patronat nad konkursem sprawował m. in. Minister Edukacji Narodowej oraz Rzecznik Praw Ucznia

PS. Co ciekawe, do tej pory nie wie ona, kto z uczniów naszej szkoły ją wytypował, więc za pośrednictwem tej strony pragnie serdecznie podziękować wnioskodawcom!