Start arrow Aktualności arrow Certyfikat za innowacyjną działalność dla Klubu Europejskiego

Certyfikat za innowacyjną działalność dla Klubu Europejskiego PDF Drukuj
Wpisał: Arkadiusz Gawełek
03.01.2011.

Klub Europejski „Szkoła Globalna i Humanitarna” przy XXIII Liceum Ogólnokształcącym im. ks. prof. Józefa Tischnera w Łodzi otrzymał Certyfikat za swoją innowacyjną działalność. Uroczystość wręczenia Certyfikatów odbyła się 17 grudnia 2010r. w Instytucie Europejskim w Łodzi na V Generalnym Zjeździe Szkolnych Klubów i Kół Europejskich dla Łodzi i województwa łódzkiego.

Certyfikat został przyznany przez Instytut Europejski, Regionalne Centrum Informacji Europejskiej oraz Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego. Certyfikaty przyznawane są od roku 2006 (dotychczas przyznano ich 18) szkolnym klubom europejskim wyróżniającym się największym i najbardziej innowacyjnym dorobkiem działalności.
Nasz Klub jest jedynym w Łodzi i województwie łódzkim, który w czasie swojego istnienia (od 1999r.) został dwukrotnie nagrodzony tym Certyfikatem (w 2006r. oraz 2010r.).

Uznanie zdobyły innowacyjna działalność, kreatywność w działaniach pedagogicznych oraz nowatorskie rozwiązania organizacyjne i metodyczne.

Bogumiła Miodyńska Kowalczyk i Eugenia Kowalska zostały uhonorowane dyplomem uznania za opiekę nad Klubem Europejskim „Szkoła Globalna i Humanitarna”.

Bardzo cieszymy się z tej prestiżowej nagrody. Gratulujemy Klubowiczom i ich rodzicom wspierającym naszą działalność.
Dyrekcji szkoły i wszystkim nauczycielom, którzy współpracują z Klubem Europejskim „Szkoła Globalna i Humanitarna” serdecznie dziękujemy.

Zmieniony ( 08.01.2011. )