Start arrow Aktualności arrow Klaudia Arkuszewska finalistką konkursu

16.03.2011.

Nasza uczennica finalistką w VI Ogólnopolskim Konkursie
„Tischnerowskie ślady”

Klaudia Arkuszewska (3C) znalazła się w gronie finalistów VI Ogólnopolskiego Konkursu „Tischnerowskie ślady”, który odbył się 10 marca 2011 w Wadowicach. Po części pisemnej Klaudia zajmowała pierwsze miejsce,  uzyskując 17 pkt. na 20 pkt. możliwych. Wyszła po 15 min przyprawiając o niepokój serca pozostałych uczestników.

W części ustnej los nie był dla niej łaskawy, trafiała na najtrudniejsze pytania, które nawet zdaniem jurorów były nieadekwatne do poziomu ponadgimnazjalnego. W efekcie przedstawicielka naszej szkoły zajęła V miejsce, co i tak biorąc pod uwagę ilość publikacji ks. Profesora, obowiązujących w konkursie,  było nie lada wyczynem.

Gratulujemy Ci Klaudio, bo jesteś w naszej szkole najlepszą znawczynią zarówno życia ks. prof. Tischnera, jak i jego filozoficznej twórczości.

Zmieniony ( 16.03.2011. )