Start arrow Aktualności arrow Klaudia Arkuszewska finalistką konkursu
  bip

Konkurs Tischnerowski

2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007

Dokumenty szkolne

PRZETARGI
Wykaz podręczników

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

Logowanie

Znaczna część serwisu dostępna jest tylko dla zalogowanych użytkowników.
Klaudia Arkuszewska finalistką konkursu PDF Drukuj
Wpisał: Ewa Kowalska   
16.03.2011.

Nasza uczennica finalistką w VI Ogólnopolskim Konkursie
„Tischnerowskie ślady”

Klaudia Arkuszewska (3C) znalazła się w gronie finalistów VI Ogólnopolskiego Konkursu „Tischnerowskie ślady”, który odbył się 10 marca 2011 w Wadowicach. Po części pisemnej Klaudia zajmowała pierwsze miejsce,  uzyskując 17 pkt. na 20 pkt. możliwych. Wyszła po 15 min przyprawiając o niepokój serca pozostałych uczestników.

 

W części ustnej los nie był dla niej łaskawy, trafiała na najtrudniejsze pytania, które nawet zdaniem jurorów były nieadekwatne do poziomu ponadgimnazjalnego. W efekcie przedstawicielka naszej szkoły zajęła V miejsce, co i tak biorąc pod uwagę ilość publikacji ks. Profesora, obowiązujących w konkursie,  było nie lada wyczynem.

Gratulujemy Ci Klaudio, bo jesteś w naszej szkole najlepszą znawczynią zarówno życia ks. prof. Tischnera, jak i jego filozoficznej twórczości.

 

Zmieniony ( 16.03.2011. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2020 XXIII Liceum Ogólnokształcące im. ks. prof. Józefa Tischnera w Łodzi (©2005-2007 Marszal ©2005-2007 Macieqqq ©Arkadiusz Gawełek)
unikalnych wizyt na stronie:
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.

Template BlueBusiness by luka@kujawa.biz