Start arrow 2013

28.03.2011.
V Ogólnopolski Konkurs Tischnerowski
Regulamin

Uczniowie zakwalifikowani do finału V Ogólnopolskiego Konkursu Filozoficzno – Oratorskiego

„Na ścieżkach życia – Tischnerowskie drogowskazy”

Szanowni Państwo!

Informujemy, że Komisja Konkursowa dokonała oceny nadesłanych na Konkurs prac i wyłoniła 11 uczniów, którzy zaprezentują swe wypowiedzi 18 listopada 2011 r. w gmachu XXIII Liceum Ogólnokształcącego im. ks. prof. Józefa Tischnera w Łodzi podczas uroczystego finału konkursowych zmagań. Są to:

Michał Kastelik z I Liceum Ogólnokształcącego im. Marcina Wadowity w Wadowicach
Marlena Pabian z Gimnazjum nr 26 im. ks. prof. Józefa Tischnera w Krakowie
Angelika Glos z Zespołu Szkół im. ks. prof. Józefa Tischnera w Ligocie
Karolina Gawrońska z  Publicznego Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. ks. prof. Józefa Tischnera w Chrzanowie
Marta Szymańska z Liceum im. św. Wincentego a Paulo w Pabianicach
Kaja Graczykowska z Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. ks. prof. Józefa Tischnera w Woli
Michał Kopytyński z Zespołu Szkół nr 3 im. ks. prof. Józefa Tischnera w Wadowicach
Anna Mlonka z VI Liceum Ogólnokształcącego im. Joachima Lelewela w Łodzi
Patrycja Głowacka z III Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Łodzi
Justyna Wierzbowska z Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego  im. Jana Pawła II w Łodzi
przedstawiciel Gospodarzy

Serdecznie gratulujemy finalistom! Przypominamy, że  finałowe prace zostaną opublikowane w opracowaniu pokonkursowym. Zapraszamy wszystkich biorących udział w Konkursie  uczniów do uczestnictwa w spotkaniu z wciąż żywą myślą ks. prof. Józefa Tischnera 18.11.2011 r. i dopingowania finalistów.

W publikacji pokonkursowej znajdą się prace  uczniów, którym nie udało się zakwalifikować do ścisłego finału. Są to:

Małgorzata Skurzyńska z XXXII Liceum Ogólnokształcącego im. Halina Poświatowskiej w Łodzi
Ewa Mielczarek z XXXII liceum Ogólnokształcącego im. Haliny Poświatowskiej w Łodzi
Klaudia Plicha z XXV Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Łodzi

Aktualizacja 20 IX 2011 r.

Konkurs zakończony - zobacz relację

Zmieniony ( 26.11.2011. )