Start arrow Aktualności arrow "Wyjazdowa" wywiadówka

"Wyjazdowa" wywiadówka PDF Drukuj
Wpisał: Bogumiła Miodyńska-Kowalczyk
24.03.2011.

Nietypowe spotkanie z rodzicami i uczniami klasy 1E odbyło się 23 marca 2011r. Tym razem sami uczniowie przejęli rolę prowadzących wywiadówkę. Świetnie w tej roli spisała się Martyna Płussa - przewodnicząca klasy.

Image

Oprócz tradycyjnych informacji dotyczących m.in. wyników w nauce i ocen ze sprawowania uczniowie przygotowali rodzicom niespodziankę, a mianowicie prezentację swojego wyjazdu edukacyjnego na Polsko-Niemieckie Spotkanie Młodzieży w Krzyżowej.

Image

Prezentację tę, bogato ilustrowaną fotografiami wykonanymi przez nich samych,  poprowadzili zarówno po polsku (Joanna Pawelczyk) jak i w pięciu językach obcych: angielskim (Dorota Gierańczyk, Wiktoria Kolasińska), niemieckim (Paulina Szewczyk), francuskim (Patryk Kosiński), włoskim (Giulietta Randazzo, Paulina Steckiewicz), rosyjskim (Magdalena Głowacka, Dagmara Lebioda, Katarzyna Mentrycka).

Image

Rodzicom bardzo podobał się niecodzienny sposób, w jaki uczniowie podzielili się z nimi swoimi wrażeniami i refleksjami z pobytu w Fundacji „Krzyżowa dla Porozumienia Europejskiego”. Dla młodzieży była to również dobra okazja do zaprezentowania wiedzy i umiejętności językowo-historycznych przed miłymi i życzliwymi słuchaczami - rodzicami, wychowawczyniami oraz nauczycielami języków obcych. Za swoją prezentację uczniowie otrzymali gromkie brawa.

Dziękujemy pani Monice Gajewskiej, pani Anecie Unisławskiej oraz pani Monice Klimeckiej za pomoc w przygotowaniu młodzieży do prezentacji w językach obcych.

Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją uczniów pięciu dni pobytu w Krzyżowej .

Zmieniony ( 03.04.2011. )