Start arrow Aktualności arrow "Wyjazdowa" wywiadówka
  bip

Konkurs Tischnerowski

2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007

Dokumenty szkolne

PRZETARGI
Wykaz podręczników

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

Logowanie

Znaczna część serwisu dostępna jest tylko dla zalogowanych użytkowników.
"Wyjazdowa" wywiadówka PDF Drukuj
Wpisał: Bogumiła Miodyńska-Kowalczyk   
24.03.2011.

Nietypowe spotkanie z rodzicami i uczniami klasy 1E odbyło się 23 marca 2011r. Tym razem sami uczniowie przejęli rolę prowadzących wywiadówkę. Świetnie w tej roli spisała się Martyna Płussa - przewodnicząca klasy.

 Image

Oprócz tradycyjnych informacji dotyczących m.in. wyników w nauce i ocen ze sprawowania uczniowie przygotowali rodzicom niespodziankę, a mianowicie prezentację swojego wyjazdu edukacyjnego na Polsko-Niemieckie Spotkanie Młodzieży w Krzyżowej.

Image

Prezentację tę, bogato ilustrowaną fotografiami wykonanymi przez nich samych,  poprowadzili zarówno po polsku (Joanna Pawelczyk) jak i w pięciu językach obcych: angielskim (Dorota Gierańczyk, Wiktoria Kolasińska), niemieckim (Paulina Szewczyk), francuskim (Patryk Kosiński), włoskim (Giulietta Randazzo, Paulina Steckiewicz), rosyjskim (Magdalena Głowacka, Dagmara Lebioda, Katarzyna Mentrycka).

Image

Rodzicom bardzo podobał się niecodzienny sposób, w jaki uczniowie podzielili się z nimi swoimi wrażeniami i refleksjami z pobytu w Fundacji „Krzyżowa dla Porozumienia Europejskiego”. Dla młodzieży była to również dobra okazja do zaprezentowania wiedzy i umiejętności językowo-historycznych przed miłymi i życzliwymi słuchaczami - rodzicami, wychowawczyniami oraz nauczycielami języków obcych. Za swoją prezentację uczniowie otrzymali gromkie brawa.

Dziękujemy pani Monice Gajewskiej, pani Anecie Unisławskiej oraz pani Monice Klimeckiej za pomoc w przygotowaniu młodzieży do prezentacji w językach obcych.

Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją uczniów pięciu dni pobytu w Krzyżowej .

 

Zmieniony ( 03.04.2011. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2020 XXIII Liceum Ogólnokształcące im. ks. prof. Józefa Tischnera w Łodzi (©2005-2007 Marszal ©2005-2007 Macieqqq ©Arkadiusz Gawełek)
unikalnych wizyt na stronie:
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.

Template BlueBusiness by luka@kujawa.biz