Start arrow Aktualności arrow III miejsce w turnieju siatkówki plażowej!

III miejsce w turnieju siatkówki plażowej! PDF Drukuj
Wpisał: Adam Szadkowski
07.06.2011.

3 czerwca dwie nasze pary brały udział w IV Szkolnym Festiwalu Siatkówki Plażowej. Zawody stały na bardzo wysokim poziomie, więc tym bardziej cieszy nas fakt, że III miejsce wywalczył nasz mikst, w składzie: Małgorzata Gadomska, Marcin Bartoszek. Warto zaznaczyć, że Gosia i Marcin są tegorocznymi maturzystami i w swoich ostatnich zawodach w barwach naszego Liceum bardzo chcieli wywalczyć jak najlepsze miejsce. W tym miejscu chcemy Wam bardzo podziękować za, zawsze godne, reprezentowanie Szkoły w wielu zawodach przez 3 lata. Powodzenia na studiach! Szczegółowa relacja ukaże się w wkrótce na stronie www.wychowaniefizyczne.pl (tam też galeria zdjęć z imprezy) .

© 2021 XXIII Liceum Ogólnokształcące im. ks. prof. Józefa Tischnera w Łodzi (©2005-2007 Marszal ©2005-2007 Macieqqq ©Arkadiusz Gawełek)