Start arrow Aktualności arrow Powitanie
  bip

Konkurs Tischnerowski

2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007

Dokumenty szkolne

PRZETARGI
Wykaz podręczników

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

Logowanie

Znaczna część serwisu dostępna jest tylko dla zalogowanych użytkowników.
Powitanie PDF Drukuj
Wpisał: Arkadiusz Gawełek   
08.10.2007.

 

Serdecznie witamy na stronach XXIII Liceum Ogólnokształcącego im. ks. prof. Józefa Tischnera w Łodzi. Zapraszamy obecnych, byłych i przyszłych uczniów oraz ich rodziców, a także sympatyków i wszystkich zainteresowanych do jak najczęstszego odwiedzania witryny.

Parę słów o szkole

XXIII LO mieści się w budynku vis-a-vis stadionu Widzewa i posiada bardzo dogodny dojazd komunikacją publiczną. Korzystający z własnych samochodów mają do dyspozycji parking.

Nauka w szkole odbywa się w 15 oddziałach (5 klas w każdym poziomie), przy czym zajęcia laboratoryjne z przedmiotów takich jak np. fizyka, chemia, biologia, PO, informatyka przeprowadzane są w grupach. Na szczególną uwagę zasługują języki obce (do wyboru niezależnie od klasy: angielski, niemiecki, francuski, włoski, rosyjski) - te bowiem odbywają się w grupach międzyoddziałowych, różniących się poziomem zaawansowania.

W placówce mamy dwie 15-stanowiskowe pracownie komputerowe (IBM PC), dwa centra multimedialne (dostępne dla uczniów również poza zajęciami dydaktycznymi). Zajęcia z wychowania fizycznego prowadzone są na: dwóch salach gimnastycznych, siłowni lub boisku szkolnym.

Do dyspozycji uczniów są również: bufet, biblioteka, pedagog.

Zmieniony ( 27.01.2010. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2021 XXIII Liceum Ogólnokształcące im. ks. prof. Józefa Tischnera w Łodzi (©2005-2007 Marszal ©2005-2007 Macieqqq ©Arkadiusz Gawełek)
unikalnych wizyt na stronie:
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.

Template BlueBusiness by luka@kujawa.biz