Start arrow Aktualności arrow Europejskie spotkanie z rodzicami

Europejskie spotkanie z rodzicami PDF Drukuj
24.03.2012.

W dniu 21 marca 2012 r., z okazji pierwszego dnia wiosny, uczniowie klasy europejskiej 2E pod opieką prof. Bogumiły Miodyńskiej Kowalczyk i prof. Eugenii Kowalskiej przygotowali rodzicom wiosenną niespodziankę, jaką był wieczór wspomnień z wyjazdu edukacyjnego do Niemiec, Szwajcarii i Francji.

Uczennice:
Dominika Gajewska,
Dorota Gierańczyk,
Magdalena Głowacka,
Karolina Klimkiewicz,
Katarzyna Mentrycka
Joanna Pawelczyk,
Paulina Steckiewicz
Paulina Szewczyk
ciekawie opowiedziały o tym wydarzeniu wzbogacając swoje wspomnienia prezentacją zdjęć wykonanych podczas wojaży po Europie.

W ten sposób młodzież miała możliwość przedstawienia życzliwemu gronu słuchaczy kolejnej części projektu „Wiedzieć, pamiętać – dla lepszego Świata” oraz zaprezentowania wiadomości z historii i umiejętności posługiwania się językami obcymi. Rodzice nagrodzili występ uczniów gromkimi brawami.

Spotkanie miało charakter integracyjny, przebiegło w miłej i serdecznej atmosferze budując pozytywne relacje między uczniami i ich rodzicami oraz nauczycielami naszego liceum.

Zmieniony ( 24.03.2012. )

© 2020 XXIII Liceum Ogólnokształcące im. ks. prof. Józefa Tischnera w Łodzi (©2005-2007 Marszal ©2005-2007 Macieqqq ©Arkadiusz Gawełek)