Start arrow Aktualności arrow Wojewódzka konferencja "Wiedzieć, pamiętać - dla lepszego świata. W służbie człowieka"

Wojewódzka konferencja "Wiedzieć, pamiętać - dla lepszego świata. W służbie człowieka" PDF Drukuj
11.04.2012.
Konferencja
Honorowy Patronat
Patronat medialny
Cele
Program uroczystości

Dyrektor, Rada Pedagogiczna i uczniowie XXIII Liceum Ogólnokształcącego im. ks. prof. Józefa Tischnera w Łodzi oraz Gimnazjum Nr 5 im. Króla Władysława Jagiełły w Łodzi serdecznie zapraszają delegacje młodzieży wraz z opiekunami z gimnazjów, szkolnych klubów europejskich z Łodzi i województwa łódzkiego do udziału w:

WOJEWÓDZKIEJ KONFERENCJI,  MŁODZIEŻOWYCH WARSZTATACH INTEGRACYJNYCH,
Wiedzieć, pamiętać - dla lepszego świata. W służbie człowieka

Prace zespołowe wykonane w trakcie warsztatów oceniane będą w ramach Międzyszkolnego Konkursu „Wiedzieć, Pamiętać – Dla Lepszego Świata. W Służbie Człowieka”

Uczestnicy:
•    uczniowie trzecich klas gimnazjów
•    szkolne kluby europejskie
•    uczniowie szkół specjalnych

Termin: 18 kwietnia 2012 r.  w godz. 11:00 – 16:00
Miejsce spotkań: XXIII Liceum Ogólnokształcące im. ks. prof. Józefa Tischnera w Łodzi, al. Marszałka J. Piłsudskiego 159

Image  Image  Image  Image  Image  Image  Image  Image  Image  Image  Image  Image  Image  Image  Image Image  Image

Zmieniony ( 09.05.2013. )