Start arrow 2013

Wpisał: Ewa Kowalska
17.09.2012.

Do pobrania: regulamin

Uczniowie zakwalifikowani do finału VI Ogólnopolskiego Konkursu Filozoficzno – Oratorskiego „Na ścieżkach życia – Tischnerowskie drogowskazy”

Szanowni Państwo!

Informujemy, że Komisja Konkursowa dokonała oceny nadesłanych na Konkurs prac i wyłoniła 9 uczniów, którzy zaprezentują swe wypowiedzi 16 listopada 2012 r. w gmachu XXIII Liceum Ogólnokształcącego im. ks. prof. Józefa Tischnera w Łodzi podczas uroczystego finału konkursowych zmagań. Są to (kolejność przypadkowa):

Tomasz Sadowski z II Liceum Ogólnokształcącego im. ks. prof. Józefa Tischnera w Wałczu
Jadwiga Dudek z Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 35 im. ks. prof. Józefa Tischnera w Krakowie
Angelika Glos z Zespołu Szkół im. ks. prof. Józefa Tischnera w Ligocie
Eryk Ślęczek z Publicznego Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. ks. prof. Józefa Tischnera w Chrzanowie
Agata Olejarczyk z Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. ks. prof. Józefa Tischnera w Woli
Jarosław Knapek z Zespołu Szkół nr 3 im. ks. prof. Józefa Tischnera w Wadowicach
Artur Herbik z IV Liceum Ogólnokształcącego im. Emilii Sczanieckiej w Łodzi
Dominika Pyziak z XXV Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Łodzi
przedstawiciel Gospodarzy

Serdecznie gratulujemy finalistom! Przypominamy, że wyróżnione prace zostaną opublikowane w opracowaniu pokonkursowym. Zapraszamy wszystkich uczniów biorących udział w Konkursie do uczestnictwa w spotkaniu z wciąż żywą myślą ks. prof. Józefa Tischnera 16.11.2012 r. i dopingowania finalistów.

Zmieniony ( 27.10.2012. )