Start arrow Aktualności arrow Szkoła na medal
  bip

Konkurs Tischnerowski

2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007

Dokumenty szkolne

PRZETARGI
Wykaz podręczników

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

Logowanie

Znaczna część serwisu dostępna jest tylko dla zalogowanych użytkowników.
Szkoła na medal PDF Drukuj
Wpisał: Arkadiusz Gawełek   
17.10.2009.

XXIII Liceum Ogólnokształcącemu został nadany przez Ministra Edukacji Narodowej tytuł Szkoły na medal.

  

 

Minister edukacji narodowej już po raz drugi uhonorował XXIII Liceum Ogólnokształcące im. ks. prof. Józefa Tischnera w Łodzi tytułem „Szkoła na medal” 2009. Jest to wielkie wyróżnienie dla szkoły, ponieważ poza naszym liceum otrzymało je tylko 12 szkół w Polsce.

Bogumiła Miodyńska Kowalczyk - nauczycielka języka niemieckiego w XXIII Liceum Ogólnokształcącym im. ks. prof. Józefa Tischnera w Łodzi - została finalistką Ogólnopolskiego Konkursu dla Nauczycieli zorganizowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej i Tygodnik Powszechny „Głos Nauczycielski”.
Jako jedna z 13 nauczycieli w Polsce, została nominowana do tytułu Nauczyciel Roku 2009.  Dzięki temu wyróżnieniu minister edukacji narodowej nadał liceum tytuł „Szkoła na medal” 2009.

Jest to już drugi tytuł „Szkoła na medal” dla naszego liceum.
Pierwszy raz pani Bogumiła Miodyńska Kowalczyk była nominowana - również wśród 13 nauczycieli z Polski - do tytułu Nauczyciel Roku 2007, a minister edukacji narodowej nadał XXIII Liceum Ogólnokształcącemu im. ks. prof. Józefa Tischnera w Łodzi tytuł „Szkoła na medal” 2007.


Obydwie nominacje i tablice „Szkoła na medal” wręczone zostały laureatom i ich szkołom na uroczystej gali na Zamku Królewskim w Warszawie.
 

 

 
Zmieniony ( 16.05.2011. )
 
« poprzedni artykuł
© 2021 XXIII Liceum Ogólnokształcące im. ks. prof. Józefa Tischnera w Łodzi (©2005-2007 Marszal ©2005-2007 Macieqqq ©Arkadiusz Gawełek)
unikalnych wizyt na stronie:
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.

Template BlueBusiness by luka@kujawa.biz