Start arrow Aktualności arrow Dorota Gierańczyk stypendystką ŁSPS
  bip

Konkurs Tischnerowski

2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007

Dokumenty szkolne

PRZETARGI
Wykaz podręczników

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

Logowanie

Znaczna część serwisu dostępna jest tylko dla zalogowanych użytkowników.
Dorota Gierańczyk stypendystką ŁSPS PDF Drukuj
Wpisał: Arkadiusz Gawełek   
03.11.2012.

Dorota Gierańczyk, uczennica klasy europejskiej IIIe, otrzymała w dniu 26 października 2012 r. stypendium naukowe Łódzkiego Stowarzyszenie Pomocy Szkole.

ŁSPS promuje uzdolnionych uczniów oraz nauczycieli - innowatorów, wspiera różnorodne formy aktywności młodzieży w zakresie edukacji i wychowania, a także nowatorskie formy pracy nauczycieli oraz ich szczególne osiągnięcia w kształtowaniu osobowości uczniów. Uroczyste uhonorowanie Stypendystów oraz Nagrodzonych Nauczycieli Innowatorów następuje na Gali organizowanej z okazji obchodów Dnia Edukacji Narodowej.

 


Stypendia naukowe i certyfikaty przyznawane są już od 18 lat w wyniku odbywających się konkursów. W tym czasie ufundowano 232 stypendia uczniowskie oraz nagrodzono 144 pedagogów.

W roku 2012 uroczysta Gala wręczenia certyfikatów odbyła się w Sali Rycerskiej na Zamku w Uniejowie, który należy do najciekawszych i najwartościowszych pod względem historycznym, architektonicznym i widokowym zabytków Ziemi Łódzkiej.
Nagrody wręczali sponsorzy oraz osobistości ze świata kultury, polityki i biznesu. Na artystyczną część tego wydarzenia składały się występy zespołu tańca dawnego w wykonaniu uczniów z Uniejowa oraz koncert muzyki dawnej – śpiew oraz gra na fortepianie - byłych stypendystów ŁSPS, którzy zrobili zawrotną karierę zawodową.  Historyczna sceneria zamku,  damy i rycerze w strojach z dawnych epok nadały temu wydarzeniu niezwykle uroczysty charakter. 
 

Dorocie serdecznie gratulujemy i życzymy wspaniałej kariery zawodowej.


Miło nam także poinformować, że jest to już piąty certyfikat Łódzkiego Stowarzyszenia Pomocy Szkole, który został przyznany uczniom i nauczycielom naszego liceum. Poza Dorotą otrzymali go:

2010 r. - Bogumiła Miodyńska Kowalczyk (nauczyciel języka niemieckiego)
2008 r. - Zofia Hylewska (nauczyciel wychowania fizycznego)
2003 r. - Monika Kolińska (uczennica klasy europejskiej)
2002 r. - Bogumiła Miodyńska Kowalczyk (nauczyciel języka niemieckiego)

       

Zmieniony ( 10.11.2012. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2022 XXIII Liceum Ogólnokształcące im. ks. prof. Józefa Tischnera w Łodzi (©2005-2007 Marszal ©2005-2007 Macieqqq ©Arkadiusz Gawełek)
unikalnych wizyt na stronie:
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.

Template BlueBusiness by luka@kujawa.biz