Start arrow Aktualności arrow Nasza szkoła wyróżniona
  bip

Konkurs Tischnerowski

2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007

Dokumenty szkolne

PRZETARGI
Wykaz podręczników

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

Logowanie

Znaczna część serwisu dostępna jest tylko dla zalogowanych użytkowników.
Nasza szkoła wyróżniona PDF Drukuj
Wpisał: Arkadiusz Gawełek   
14.12.2012.

W dzisiejszym (14 grudnia) łódzkim dodatku do Gazety Wyborczej opublikowano artykuł, w którym możemy przeczytać, że:

XXIII LO z Łodzi jako jedyne w Polsce otrzymało tytuł "Szkoły globalnej".

Tytuł przyznało Ministerstwo Edukacji Narodowej wspólnie z Ministerstwem Spraw Zagranicznych. - Jest on zwieńczeniem wieloletniej pracy uczniów, nauczycieli, z niemałym udziałem rodziców nad poznawaniem zasad funkcjonowania Unii Europejskiej, organizacją pomocy dla różnych krajów i grup etnicznych świata, propagowaniem idei związanych z ochroną środowiska w kontekście europejskim oraz z wdrażaniem nowych metod nauczania języków obcych - mówi z dumą Jolanta Swiryd, dyrektorka XXIII LO im. ks. Józefa Tischnera. Oba resorty uznały, że liceum przy al. Piłsudskiego w Łodzi jest przykładem dobrej praktyki w realizacji projektów służących nie tylko uczniom, ale i światu. A te projekty - ich opis i wyniki - posłużą za wzór innym szkołom w całej Europie. 

 

Link do artykułu

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2021 XXIII Liceum Ogólnokształcące im. ks. prof. Józefa Tischnera w Łodzi (©2005-2007 Marszal ©2005-2007 Macieqqq ©Arkadiusz Gawełek)
unikalnych wizyt na stronie:
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.

Template BlueBusiness by luka@kujawa.biz