Start arrow Aktualności arrow Spotkanie z Kamilem Maćkowiakiem
  bip

Konkurs Tischnerowski

2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007

Dokumenty szkolne

PRZETARGI
Wykaz podręczników

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

Logowanie

Znaczna część serwisu dostępna jest tylko dla zalogowanych użytkowników.
Spotkanie z Kamilem Maćkowiakiem PDF Drukuj
Wpisał: Urszula Wójcik   
06.12.2012.
Spis treści
Spotkanie z Kamilem Maćkowiakiem
Galeria zdjęć
Dnia 28.11.2012 r. w szkolnej bibliotece odbyło się spotkanie z aktorem Teatru im. Stefana Jaracza Kamilem Maćkowiakiem.

Wszyscy entuzjaści jego talentu oraz roli jaką zagrał w spektaklu pt. "Totalnie szczęśliwi", na którym pojawiła się część uczniów naszej szkoły, przybyli, aby dowiedzieć się czegoś więcej o pracy aktora. Przy okazji tego spotkania wręczyliśmy jubilatowi tort i kwiaty oraz odśpiewaliśmy radosne "Sto lat" z racji jego 33. urodzin, które niedawno obchodził. ;)
 
 
Na twarzy aktora pojawił się szeroki uśmiech, był mile zaskoczony niespodzianką z naszej strony. Spotkanie polegało na rozmowie z aktorem, zadawaniu mu pytań dotyczących jego pracy, ról, jakie zagrał, ale również i życia osobistego aktora, jego planów i marzeń. Atmosfera była pełna sympatii i żartów, co wpłynęło na swobodnie i mile spędzony czas, który upłynął niezmiernie szybko.

Po zakończonym spotkaniu rzecz jasna, przyszedł czas na zdjęcia i autografy. Oczywiście najbardziej ucieszona z tego faktu była damska część widowni ;) Pan Kamil chętnie pozował do zdjęć, uśmiechał się i rozmawiał z nami, co wytworzyło bardzo przyjazną atmosferę.
 
Oby więcej takich aktorów i spotkań!
 
 
 
  
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2021 XXIII Liceum Ogólnokształcące im. ks. prof. Józefa Tischnera w Łodzi (©2005-2007 Marszal ©2005-2007 Macieqqq ©Arkadiusz Gawełek)
unikalnych wizyt na stronie:
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.

Template BlueBusiness by luka@kujawa.biz