Start arrow Aktualności arrow Spotkanie z Joanną Skrzydlewską, Posłem do Parlamentu Europejskiego

Spotkanie z Joanną Skrzydlewską, Posłem do Parlamentu Europejskiego PDF Drukuj
03.02.2013.
W dniu 1 lutego 2013r. delegacja naszego liceum uczestniczyła w spotkaniu z panią Joanną Skrzydlewską, Posłem do Parlamentu Europejskiego, które odbyło się w Biurze Poselskim przy ul. Piotrkowskiej 111.

Celem spotkania było podziękowanie pani Poseł za współpracę w roku 2012, m.in:

- objęcie honorowym patronatem IV Wojewódzkiej Konferencji, Młodzieżowych Integracyjnych Warsztatów, Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy „Wiedzieć, pamiętać, dla
  lepszego Świata. W służbie Człowieka”
- udział asystentów biura poselskiego w jury konkursowym
- przeprowadzenie przez panią Poseł i jej asystentów spotkań europejskich, które odbyły się w  naszym licem
- nagrodzenie wyjazdem edukacyjnym do Brukseli najaktywniejszych w projekcie „European Language Label” czterech uczennic klasy europejskiej.

Spotkanie minęło w miłej i ciepłej atmosferze, pani Poseł pogratulowała sukcesów, które uczniowie zdobyli indywidualnie w roku 2012 a także osiągnięć szkoły, przede wszystkim zdobycia Certyfikatu „Szkoła Globalna 2012”.

W roku 2013 nasza współpraca z Biurem Poselskim Pani Joanny Skrzydlewskiej będzie kontynuowana.

Zmieniony ( 03.02.2013. )