Start arrow Aktualności arrow Certyfikat UNICEF - Społecznie Zaangażowanej Placówki

Certyfikat UNICEF - Społecznie Zaangażowanej Placówki PDF Drukuj
15.05.2013.
XXIII Liceum Ogólnokształcące im. ks. prof. Józefa Tischnera w Łodzi (już po raz drugi - także w roku szkolnym 2011/2012) zostało uhonorowane Certyfikatem UNICEF - Społecznie Zaangażowanej Placówki w roku szkolnym 2012/2013. Jest to wyróżnienie za aktywny udział w projekcie charytatywnym BiznesKlasa UNICEF, z którego dochód został przeznaczony na zakup podstawowych artykułów pomocy humanitarnej dla dzieci w najbiedniejszych krajach świata. W charytatywnej zbiórce funduszy na ten wzniosły cel udział wzięła cała społeczność szkolna, a akcję wparli finansowo także rodzice uczniów. I tym razem młodzież naszego liceum, łącząc się we wspólnym działaniu dla dobra innych, wykazała się  solidarnością międzyludzką, życzliwością i empatią.

Wszystkim, którzy wzięli udział w projekcie charytatywnym BiznesKlasa UNICEF, serdecznie dziękujemy.

Klub Europejski „Szkoła Globalna i Humanitarna”

Koordynator UNICEF: Bogumiła Miodyńska Kowalczyk
Zmieniony ( 15.05.2013. )