Start arrow Aktualności arrow Nagroda: wyjazd studyjny do Brukseli
  bip

Konkurs Tischnerowski

2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007

Dokumenty szkolne

PRZETARGI
Wykaz podręczników

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

Logowanie

Znaczna część serwisu dostępna jest tylko dla zalogowanych użytkowników.
Nagroda: wyjazd studyjny do Brukseli PDF Drukuj
Wpisał: Bogumiła Miodyńska Kowalczyk   
25.06.2013.
Biuro Minister Agnieszki Kozłowskiej-Rajewicz - Pełnomocnik Rządu ds. Równego Traktowania zaprosiło Dorotę Gierańczyk (absolwentkę klasy europejskiej IIIe) - finalistkę Ogólnopolskiego Konkursu „Jestem Szefową” wraz z opiekunem merytorycznym prof. Bogumiłą Miodyńską Kowalczyk na wyjazd studyjny do Belgii.

Wyjazd, który odbędzie się we wrześniu 2013r., sponsoruje i organizuje Biuro Jana Olbrychta - Posła do Parlamentu Europejskiego (z Katowic).

Program wyjazdu obejmuje zwiedzanie Brugii i Brukseli, wizytę w Parlamencie Europejskim,  Komisji Europejskiej, Info Point i Parlamentarium. W programie przewidziano również wspólny obiad z eurodeputowanym Janem Olbrychtem. Z pewnością będzie to kolejne ciekawe spotkanie „na europejskim szlaku” przedstawicieli naszego liceum w stolicy Belgii.

Historia wyjazdów studyjnych młodzieży naszego liceum do Parlamentu Europejskiego ma bogatą tradycję. Uczestniczyli w nich od 2000 roku uczniowie kolejnych klas europejskich i członkowie Klubu Europejskiego wyjeżdżający w nagrodę za osiągnięcia w działalności europejskiej, bądź współpracujący z Europejskim Centrum Młodzieży, Janem Kułakowskim i Joanną Skrzydlewską - Posłami do Parlamentu Europejskiego. 

Wyjazdy studyjne z pewnością wzbogaciły wiedzę uczniów w zakresie historii budowania wspólnoty europejskiej i niewątpliwie stanowią o atrakcyjności oferty zajęć pozalekcyjnych naszego liceum.


Zmieniony ( 25.06.2013. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2021 XXIII Liceum Ogólnokształcące im. ks. prof. Józefa Tischnera w Łodzi (©2005-2007 Marszal ©2005-2007 Macieqqq ©Arkadiusz Gawełek)
unikalnych wizyt na stronie:
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.

Template BlueBusiness by luka@kujawa.biz