Start arrow Aktualności arrow Gala ELL 2013

Gala ELL 2013 PDF Drukuj
Wpisał: Jolanta Swiryd
03.10.2013.
W dniu 23 września 2013 roku w Pałacu Ślubów w Warszawie Pani Bogumiła Miodyńska-Kowalczyk odebrała honorowy certyfikat European Language Label za całokształt działań w dziedzinie kształcenia językowego. European Language Label (Europejski znak innowacyjności w dziedzinie nauczania i uczenia się języków obcych) to europejski certyfikat jakości w edukacji językowej. W Polsce przyznawany jest od 2001 roku za projekty wykorzystujące nowatorskie rozwiązania w dziedzinie nauczania i uczenia się języków. Certyfikat jest wyróżnieniem za innowacyjne techniki kształcenia i promuje osiągnięcia metodyczne i dydaktyczne.

W historii konkursu przyznano po raz drugi tak znaczące wyróżnienie, tym razem nauczycielowi języka niemieckiego Pani B. Miodyńskiej- Kowalczyk, która zrealizowała wiele projektów, otrzymując wcześniej trzy certyfikaty ELL:

• Image w roku 2008 w kategorii nauczyciel za realizację projektu Moje hobby - fotografika. Studium Europejskie przy XXIII Liceum Ogólnokształcącym im. ks. prof. Józefa Tischnera,
  • Image w roku 2009, wspólnie z Panią Anną Pęczek, w kategorii instytucja za realizację projektu: Matura - nasz wspólny sukces! Jeden za wszystkich- wszyscy za jednego. Europejskie Forum Praw Człowieka i Praw Dziecka,
  • Image w roku 2011 w kategorii instytucja za realizację projektu: Wielokulturowa Łódź - wczoraj i dziś - wiosna języków. Uczniowie XXIII Liceum Ogólnokształcącego im. ks. prof. Józefa Tischnera obywatelami świata,
  • Image w roku 2013 w kategorii nauczyciel za realizację projektu: Nauczanie języków obcych inspiracją do poznania świata, wychowania w duchu wartości oraz działań globalnych i humanitarnych

Zobacz nagrodę (pdf, 9MB):

Gratulujemy Pani Profesor!
Zmieniony ( 13.10.2013. )