Start arrow Aktualności arrow Pozdrowienia z Brukseli
  bip

Konkurs Tischnerowski

2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007

Dokumenty szkolne

PRZETARGI
Wykaz podręczników

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

Logowanie

Znaczna część serwisu dostępna jest tylko dla zalogowanych użytkowników.
Pozdrowienia z Brukseli PDF Drukuj
Wpisał: Bogumiła Miodyńska Kowalczyk   
23.10.2013.
Image
Serdeczne pozdrowienia z Brukseli dla społeczności XXIII Liceum Ogólnokształcącego im. ks. prof. Józefa Tischnera w Łodzi przesyłają Dorota Gierańczyk i prof. Bogumiła Miodyńska Kowalczyk.
 
 
PS. W stolicy Belgii przebywałyśmy na zaproszenie Jana Olbrychta - Posła do Parlamentu Europejskiego. Ten wyjazd edukacyjny jest nagrodą za wyróżnienie Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Przyznana została finalistce i opiekunowi merytorycznemu pracy konkursowej w Ogólnopolskim Konkursie „Jestem szefową” zorganizowanemu przez Minister Agnieszkę Kozłowską-Rajewicz, Pełnomocnik Rządu ds. Równego Traktowania.
 
 
 
Pobyt w Brukseli, siedzibie najważniejszych instytucji wykonawczych Unii Europejskiej, spotkania i dyskusje z  europosłami w Parlamencie Europejskim i Komisji Europejskiej, interaktywne zwiedzanie Parlamentarium oraz pięknych zabytków i muzeów stolicy Belgii a także Leuven, uroczego miasteczka studenckiego, dostarczyły nam niezapomnianych wrażeń. 
 

 
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć, w tym z hali lotniczej Królewskiego Muzeum Sił Zbrojnych i Historii Militarnej (Royal Museum of the Army and of Military History) przy Parc du Cinquantenaire. Posiada ono bogate zbiory z czasów pierwszej oraz drugiej wojny światowej i jest jednym z bardziej interesujących muzeów Brukseli (http://www.klm-mra.be).
 
 

Zmieniony ( 23.10.2013. )
 
następny artykuł »
© 2022 XXIII Liceum Ogólnokształcące im. ks. prof. Józefa Tischnera w Łodzi (©2005-2007 Marszal ©2005-2007 Macieqqq ©Arkadiusz Gawełek)
unikalnych wizyt na stronie:
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.

Template BlueBusiness by luka@kujawa.biz