Start arrow Aktualności arrow Akcja świąteczno- noworoczna w Teatrze Muzycznym
  bip

Konkurs Tischnerowski

2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007

Dokumenty szkolne

PRZETARGI
Wykaz podręczników

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

Logowanie

Znaczna część serwisu dostępna jest tylko dla zalogowanych użytkowników.
Akcja świąteczno- noworoczna w Teatrze Muzycznym PDF Drukuj
Wpisał: Kamilla Noweta   
09.01.2014.
21.12.2013 roku uczniowie naszej szkoły, dyrektor oraz pedagog uczestniczyli jako wolontariusze w akcji charytatywnej w Teatrze Muzycznym.
Jak co roku już od co najmniej 20 lat nasza szkoła włącza się w akcję organizowaną przez  Stowarzyszenie Komitet Dziecka. Nasi wolontariusze mają szczególne zadanie , bo zajmują strategiczną pozycję podczas trwania imprezy. Naszym zadaniem jest wyładowanie paczek z samochodu, wypakowanie ich z pudeł, podział na poszczególne bufety. Do rozdysponowania mamy również kilkanaście palet pączków i kilkanaście zgrzewek napojów dla dzieci.

 
 
 



 
Stowarzyszenie Komitet Dziecka w Łodzi corocznie organizuje integracyjną imprezę choinkowo-noworoczną dla dzieci z terenu Łodzi i województwa łódzkiego, które z powodów losowych lub zdrowotnych znajdują się w trudnej sytuacji materialnej i życiowej.
21 grudnia 2013 r. już po raz trzydziesty trzeci  w  Teatrze Wielkim w Łodzi odbyła się taka impreza. Spotkanie uświetniło przedstawienie pt.: "Kopciuszek"  w wykonaniu artystów Teatru Wielkiego w Łodzi. Wszystkie zaproszone na imprezę dzieci zostały poczęstowane pączkami i soczkami oraz otrzymały paczki ze słodyczami .
Ogółem do Teatru Wielkiego zostało zaproszonych  około 1000 dzieci - bilety rozprowadzane były za pośrednictwem Kuratorium Oświaty i Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Łodzi.
Niezależne, świąteczne paczki ze słodyczami otrzymały także dzieci chore i niepełnosprawne leżące w domach i szpitalach, objętych nauczaniem indywidualnym.
Impreza organizowana była po raz kolejny pod patronatem Wojewody Łódzkiego i Marszałka Województwa Łódzkiego.
Dziękuję wszystkim wolontariuszom, którzy uczestniczyli  w  imprezie i oddawali swoja cząstkę innym.
Zmieniony ( 16.01.2014. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2023 XXIII Liceum Ogólnokształcące im. ks. prof. Józefa Tischnera w Łodzi (©2005-2007 Marszal ©2005-2007 Macieqqq ©Arkadiusz Gawełek)
unikalnych wizyt na stronie:
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.

Template BlueBusiness by luka@kujawa.biz