This is a tryout version of RSform!. Click here to purchase a license.
Plany absolwentów 2008

Dane osobowe

Imię: * jedynie w celach kontaktowych i weryfikacyjnych
Nazwisko: * noszone w szkole
Klasa: *
Adres e-mail: podanie maila jest dobrowolne, na ten adres otrzymasz potwierdzenie

Wymarzone studia

Uczelnia: *
Kierunek: * ARTYSTYCZNE = filmówka, wzornictwo, ASP itp. EKONOMICZNE = marketing, finanse, zarządzanie itp. HUMANISTYCZNE = filologia, historia itp. PRZYRODNICZE = biologia, biotechnologia, geografia, ochrona środ., weterynaria itp. ŚCISŁE = matematyka, fizyka, chemia itp. TECHNICZNE = budownictwo, elektronika, automatyka, informatyka, mechanika itp. MEDYCZNE = ratownictwo, pielęgniarstwo itp.
Tryb: *

Alternatywne plany na studia

Uczelnia: *
Tryb: *